PSYCHOLODZY I TERAPEUCI

Monika Bełdowska

Monika Bełdowska jest psychoterapeutką, trenerką umiejętności psychospołecznych, mediatorką rodzinną. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii MABOR akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne przygotowujące do certyfikacji PTP. Specjalizuje się w psychoterapii par i rodzin. Rozwija swoje umiejętności kształcąc się i certyfikując z zakresu Terapii Par Skoncentrowanej na Emocjach (EFT). Ukończyła szkolenie z zakresu mediacji rodzinnej organizowane przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych. Od ponad 5 lat prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla osób dorosłych z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz dla profesjonalistów wspierających ich w zdrowieniu. Prowadzi grupy wsparcia dla osób po kryzysie psychicznym.

Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię par, rodzin i osób dorosłych.

Agata Dankiewicz

Agata Dankiewicz jest psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego na Uniwersytecie SWPS. Obecnie pracuje w Ośrodku Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, w którym prowadzi psychoterapię indywidualną oraz dokonuje diagnoz psychologicznych. Blisko 6 lat była związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie pracowała przy realizacji badań m.in. na temat kontaktu dzieci i młodzieży z pornografią czy ogólnopolskiej diagnozie skali i uwarunkowań krzywdzenia dzieci oraz prowadziła spotkania edukacyjne dla rodziców małych dzieci. Odbywała staże m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie. A także pracowała jako psycholog z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Obecnie prowadzi zajęcia Ochrona dziecka przed krzywdzeniem na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorką artykułów w periodyku Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka.

Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z młodzieżą od 13 roku życia i z dorosłymi.

Zuzanna Domasiewicz

Zuzanna Domasiewicz jest psychologiem, pedagogiem, doktorem nauk społecznych. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu oraz ich rodzinami. Doświadczenie zdobywała w placówkach Fundacji SYNAPSIS oraz Centrum Małego Dziecka i Rodziny EZRA UKSW, a także współpracując z Centrum Adesse, Autyzm Startup! i przedszkolami integracyjnymi. Specjalizuje się w diagnozie trudności rozwojowych i psychoedukacji rodziców. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących narzędzi diagnostycznych, wczesnej interwencji oraz metod terapii zaburzeń rozwoju u dzieci (m.in. ADOS-2, ADI-R, ESDM, TEACCH, INSITE, ABA). Ukończyła Szkołę Trenerów Centrum TROP, prowadzi szkolenia dla rodziców i profesjonalistów.

W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci (od 12 miesiąca życia) i młodzieży, w szczególności diagnozą zaburzeń neurorozwojowych.

 

Katarzyna Fedorowicz

Katarzyna Fedorowicz jest doktorem nauk humanistycznych, psychologiem, psychoterapeutą psychoanalitycznym w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii Analitycznej (afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej). Uczestniczyła w szkoleniu z psychotraumatologii i psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychotraumatologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała, pracując m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii (Oddział Psychiatryczny dla Dzieci w Józefowie), Instytucie Psychoterapii i Psychotraumatologii Triada, Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi Przyjazna Dłoń oraz prywatnych poradniach psychoterapeutycznych. Pracuje pod stałą superwizją.

W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje oraz psychoterapię osób dorosłych, nastolatków i dzieci.

Aleksandra Halicka

Aleksandra Halicka jest magistrem psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, terapeuta SI. Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej dzieci i młodzieży. Od 12 lat jest związana zawodowo z jedną z warszawskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, w której pracuje zarówno indywidualnie, jak i w interdyscyplinarnym zespole wraz z pedagogami i logopedami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną, w tym diagnostyką inteligencji dzieci i młodzieży oraz diagnozą całościowych zaburzeń rozwoju. Pracuje z rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym wspierając ich w trudnościach wychowawczych. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami niepełnosprawnymi. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są zaburzenia ze spektrum autyzmu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach.

Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnoza psychologiczną dzieci i młodzieży.

Agnieszka Jancza

Agnieszka Jancza jest psychologiem, psychoterapeutką i psychotraumatologiem.  Ukończyła Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowaną przez Polskie  Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w IPZ. Szkoliła się także z  Psychotraumatologii organizowanej przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku prowadzonej w nurcie psychoanalitycznym. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach i konferencjach. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu w Warszawie prowadząc terapię grupową dla osób dorosłych z rodzin alkoholowych oraz w Bielańskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Świadczyła także pomoc psychologiczną w Centrum Praw Kobiet. Prowadzi psychoterapię w  podejściu humanistycznym, integrując również elementy nurtu psychoanalitycznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. 

W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultację i psychoterapię osób dorosłych.

Beata Kastelaniec

Beata Kastelaniec jest psychologiem, absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przez wiele lat pracowała z młodzieżą, przeżywającą  problemy emocjonalne i psychiczne, będącą w kryzysie wieku dojrzewania.  Pracowała również z rodzinami dysfunkcyjnymi w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych. Odbyła szkolenia  z zakresu profilaktyki uzależnień (PARPA), socjoterapii (terapia indywidualna, rodzinna, par), Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie pracuje głównie z dorosłymi w oparciu o nurt egzystencjalno-humanistyczny, Gestalt, terapię systemową, wykorzystuje techniki nurtu poznawczo-behawioralnego.

Ośrodku RELACJE prowadzi terapię par, terapię rodzinną oraz terapię indywidualną osób dorosłych.

Joanna Klocek

Joanna Klocek jest psychologiem, seksuologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Ukończyła 4,5-letnie szkolenie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z elementami Terapii Psychodynamicznej w Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii w Warszawie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą współpracuje od 9 lat. Prowadzi  szkolenia, zajęcia, wykłady i warsztaty dla profesjonalistów z zakresu przemocy rówieśniczej oraz przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży.

Ośrodku RELACJE zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych  (zaburzenia seksualne, rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży, wykorzystanie seksualne,  trudności w relacjach,  kryzysy życiowe,  depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia pourazowe).

Joanna Czaputowicz-Kopyt

Joanna Czaputowicz-Kopyt jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in w oddziale ogólnopsychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPIN) w Warszawie, gdzie prowadziła terapię grupową oraz indywidualną. Ma również doświadczenie prowadzenia terapii grupowej w ośrodku leczenia depresji. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi relaksacji. Obecnie pracuje jako psychoterapeutka w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W Ośrodku RELACJE współprowadzi Grupę dla Młodych Dorosłych oraz przyjmuje pacjentów indywidualnych.

Emilia Kręciejewska

Emilia Kręciejewska jest psycholożką, psychoterapeutką i arteterapeutką. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne przygotowujące do certyfikacji PTP. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej młodzieży oraz osób dorosłych. Rozwija swoje umiejętności kształcąc się w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Ukończyła roczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz roczny kurs arteterapii. Od ponad 8 lat pracuje z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz z ich rodzinami. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Środowiskowych Domach Samopomocy typu A i B, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w ŚCZP dim Warszawa Bielany oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Klinice Nerwic i Zaburzeń Osobowości w IPiN w Warszawie. Prowadziła grupy wsparcia dla rodzin osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz uczestniczyła jako doradca ds. zdrowienia w projekcie aktywizacji społecznej i zawodowej młodych dorosłych osób z diagnozą Zespołu Aspergera.

Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje psychologiczne i grupy terapeutyczne.

Karolina Kurasz

Karolina Kurasz jest psychologiem i seksuologiem. Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i w tym nurcie prowadzi konsultacje. Pracuje również w Pogotowiu Niebieska Linia, w którym udziela wsparcia osobom doznającym przemocy oraz osobom stosującym przemoc. Pracuje pod stałą superwizją. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W Ośrodku RELACJE pracuje z osobami dorosłymi.

 

Magdalena Kuźma

Magdalena Kuźma jest psycholożką, psychoterapeutką dzieci i młodzieży w trakcie szkolenia oraz trenerką umiejętności społecznych. Indywidualnie pracuje w podejściu psycho-dynamicznym. Jest na 4 roku szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Ośrodek Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji spełniającego warunki niezbędne do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w psychoterapii dzieci i młodzieży, konsultacjach rodzicielskich i Treningu Umiejętności Społecznych. W obszarze jej zainteresowań zawodowych leży także wsparcie psychologiczne kobiet w okresie okołoporodowym. Doświadczenie zdobywała w przedszkolach, szkole podstawowej i dziecięco-młodzieżowych oddziałach psychiatrycznych. Obecnie pracuje w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym Wieku Rozwojowego Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, gdzie prowadzi terapię indywidualną i współprowadzi grupy młodych pacjentów.

W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży, konsultacje rodzicielskie, a także wsparcie psychologiczne kobiet w okresie okołoporodowym.

Agata Paszowska-Mikuła

Agata Paszowska-Mikuła jest psychologiem, seksuologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 711). Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, niepublicznych placówkach medycznych oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, gdzie obecnie pracuje. W ramach konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii oferuje pomoc w zakresie zaburzeń emocjonalnych, osobowości, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. W ramach konsultacji oferuje pomoc rodzicom potrzebującym wsparcia w budowaniu relacji z dzieckiem opartej na bezpiecznej więzi, szacunku i zrozumieniu trudności małego człowieka i jego opiekunów. Prowadzi również konsultacje i psychoterapię par przeżywających trudności w relacji.

Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualna młodzieży od 12 roku życia, dorosłych oraz par.

Hanna Manterys

Hanna Manterys jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia społeczna. Ukończyła kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Ośrodku Poza Schematami, studia podyplomowe z zakresu coachingu, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w szkole psychoterapii Crescentia.  Doświadczenie  zdobywała m.in. w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, uczelniach wyższych (Uniwersytet SWPS, Collegium Civitas), Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle somatycznie chorych, Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, w poradni psychologiczno – pedagogicznej, fundacji Savant, Stowarzyszeniu Bardziej Kochani.  Obecnie zawodowo związana z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży Mazowieckiego Oddziału Neuropsychiatrii w Józefowie, gdzie prowadzi terapię indywidualną młodych pacjentów.

Ośrodku RELACJE prowadzi terapię indywidualną dzieci i młodzieży w wieku 8 – 17 lat.

Patrycja Nalazek

Patrycja Nalazek jest psychologiem i absolwentką wydziału psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie. Specjalizacje: przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz postępowanie z pacjentem z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi. W Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii przy II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła 4,5 letnie szkolenie terapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym z elementami terapii psychodynamicznej, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą jest związana od 12 lat, w Pogotowiu Opiekuńczym i Domu Dziecka.

Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie.

Magdalena Niemiec

Magdalena Niemiec od 20 lat pracuje w zawodzie psychologa, studia magisterskie ukończyła na UKSW w Warszawie. Jest dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, absolwentką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła również dwuletnią szkołę  w nurcie terapii systemowej przy Collegium Medicum na UJ oraz szkolenie z socjoterapii przy ETOH. Obecnie związana jest z MSCZ w Pruszkowie, gdzie pracuje w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Prowadzi psychoterapię grupową jak i indywidualną., pracuje z osobami dorosłymi.

Ośrodku RELACJE prowadzi terapie grupowa dla młodych dorosłych.

Anna Pierczyńska

Anna Pierczyńska

jest psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum CBT . Obecnie pracuje w Ośrodku Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Dziennym  Psychiatrii Dziecięcej. Doświadczenie zdobywała m.in w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego- Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, Fundacji Dajemy Dzieciom siłę- Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 oraz szkołach podstawowych. 

W Ośrodku Relacje zajmuje się prowadzeniem grup terapeutycznych.

Agnieszka Robak

Agnieszka Robak jest psychologiem, absolwentką specjalizacji psychologii klinicznej dziecka Wydziału Psychologii UW, oraz studiów podyplomowych w zakresie Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej UMCS. Obecnie  jest w trakcie specjalizacji psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Zawodowo jest psychologiem – praktykiem, diagnostą z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi diagnozę psychologiczną i rozwojową dzieci i młodzieży, diagnozę i terapię neuropsychologiczną dzieci i młodzieży, poradnictwo wychowawczo – edukacyjno – rozwojowe oraz szkolenia i warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Stale poszerza swoją wiedzę oraz warsztat pracy poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w szczególności diagnozą spektrum autyzmu.

Agnieszka Róg

Agnieszka Róg jest psychologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Ukończyła kurs Terapii Systemowej Indywidualnej, Rodzinnej i Par prowadzony przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest absolwentką Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja. Swoje doświadczenie zdobywała w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii Szpitala Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą jest związana od 2011r. Pracuje też w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną i pracą terapeutyczną z młodzieżą i rodzinami.

Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży od 13 roku życia.

Aleksandra Sulwińska

Aleksandra Sulwińska jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje w warszawskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, w której zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz wsparciem psychologicznym dzieci, młodzieży i rodziców.

Ośrodku RELACJE prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży i udziela konsultacji wychowawczych ich rodzicom.

Anna Szachnowska

Anna Szachnowska jest absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim – ukończyła specjalizację psychologia kliniczna dziecka. Ukończyła szereg kursów, w tym kurs przygotowawczy do pracy pedagogicznej w szkołach przyszpitalnych oraz kurs podyplomowy „Arteterapia” organizowany w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi.  Ukończyła kurs „Neurografika- pozytywne zmiany poprzez strategiczne rysowanie”.  Ukończyła studia podyplomowe „Stosowana Analiza Zachowania – przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania  na SWPS w Warszawie. Posiada certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z Treningu Umiejętności Społecznych. Staż odbyła na Oddziale Psychiatrycznym Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. dr M. Michałowicza przy ul Marszałkowskiej w Warszawie oraz Przychodni Specjalistycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie przy ul. Dzielnej. Od 2005 do 2022 roku zawodowo związana z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, oraz z Zespołem Szkół w Zagórzu a później w Józefowie. W swojej pracy stosowała Metodę Opcji, była też terapeutą cieniem. Obecnie w swojej pracy stosuje min. metody Stosowanej Analizy Zachowania oraz Arteterapię.

Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz prowadzi spotkania rodzicielskie.

Amelia La Torre

Amelia La Torre jest psychologiem, absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Pracuje również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w tym także diagnostyką zaburzeń ze spektrum autyzmu. Pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się psychoterapią oraz diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży.

Klaudia Tryczyńska

Klaudia Tryczyńska jest absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Jest psychoterapeutą psychodynamicznym. Prowadzi krótko- i  długoterminową terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje dla rodziców. Ukończyła dwuletnie podyplomowe szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „RASZTÓW”. Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi zdobywała w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz w Centrum Psychoterapii, natomiast w pracy z młodzieżą – w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy, gdzie pracowała w Oddziale Młodzieżowym. Obecnie pracuje jako psycholog w jednym z warszawskich liceów. Od wielu lat prowadzi prywatną praktykę.

Ośrodku RELACJE pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Aleksandra Ulatowska

Aleksandra Ulatowska jest dietetykiem, psychologiem. Ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Współautorka książki dla dzieci „Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”. Doświadczenie zawodowe nabywała prowadząc indywidualne konsultacje, grupy warsztatowe, pracując w szpitalu pediatrycznym w Dziekanowie Leśnym. Prowadzi również zajęcia w ramach studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu żywienia, psychodietetyki i psychologii, dzięki którym na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje.

W Ośrodku RELACJE pracuje z pacjentami z zaburzeniami odżywiania oraz otyłością.

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat pracuje w „Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę” w charakterze diagnosty, terapeuty, edukatora, konsultanta, superwizora. Jest certyfikowanym specjalistą oraz superwizorem w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy ofiarom przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowanym specjalistą w zakresie profilaktyki uzależnień Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach służby zdrowia, a od ponad 20 lat zajmuje się pracą kliniczną. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ośrodku RELACJE pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i ich rodzicami.

Justyna Zawisza

Justyna Zawisza jest psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży  przy Katedrze i Klinice Psychiatrycznej WUM w Warszawie. Ukończyła 4-letnie, podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii realizowane we współpracy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Centrum Psychologiczno Medycznego MABOR, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zdobywała w wielu  Oddziałach Psychiatrycznych w Warszawie. Obecnie Starszy Asystent w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ośrodku RELACJE pomaga dzieciom oraz ich rodzicom. Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych.  Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i spotkania psychoedukacyjne dla rodziców. Pracuje z rodzicami którzy chcą podnieść swoje kompetencje rodzicielskie jak i tymi, których dzieci cierpią z powodu zaburzeń psychicznych.

Maja Zdaniewicz

Maja Zdaniewicz jest psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym w procesie certyfikacji. Kończy Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie pracy psychoterapeutycznej i interwencyjnej w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Doświadczenie zdobywała podczas staży psychoterapeutycznych w całodobowym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie oraz współprowadząc grupy terapeutyczne w Ośrodku Regeneracja. Odbywała wolontariat w Poradni Telefonicznej dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego oraz staż w Przedszkolu Terapeutycznym. Pracowała w prywatnych poradniach prowadząc psychoterapię i konsultacje psychologiczne dzieci i młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie. Pracuje m.in. w obszarach: całościowych zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych (np. lękowych, depresyjnych czy związanych z wyrażaniem złości), traum relacyjnych, problemów w relacjach z rówieśnikami, trudności związanych z obrazem własnego ciała/tożsamością, trudnościach wychowawczych, okołorozwodowych. Prowadzi psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, a także konsultacje i wsparcie rodzicielskie.

W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dzieci i młodzieży (od 2 roku życia) oraz młodych dorosłych (do 25 roku życia).

 

Stażyści

Współpracownicy

W pracy z pacjentami współpracujemy na stałe z pediatrą, kardiologiem, endokrynologiem, neurologiem, genetykiem oraz dermatologiem.