PSYCHOLODZY I TERAPEUCI
Alicja Bełdowska
Alicja Bełdowska jest psycholożką sportu, ukończyła studia podyplomowe z psychologii sportu w nurcie sportu pozytywnego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadzi warsztaty psychoedukacyjne. Przez ponad 10 lat pracowała jako trener jeździectwa, była zawodniczka. Cały czas doskonali podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach.
W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje dla dzieci i młodzieży uprawiającej sport rekreacyjnie oraz wyczynowo, potrzebujących wsparcia w sferze mentalnej lub chcące pracować nad koncentracją, opanowaniem emocji czy obniżaniem stresu.
Monika Bełdowska
Monika Bełdowska jest psychoterapeutką, trenerką umiejętności psychospołecznych, mediatorką rodzinną. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii MABOR akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne przygotowujące do certyfikacji PTP. Specjalizuje się w psychoterapii par i rodzin. Rozwija swoje umiejętności kształcąc się i certyfikując z zakresu Terapii Par Skoncentrowanej na Emocjach (EFT). Ukończyła szkolenie z zakresu mediacji rodzinnej organizowane przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych. Od ponad 5 lat prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla osób dorosłych z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz dla profesjonalistów wspierających ich w zdrowieniu. Prowadzi grupy wsparcia dla osób po kryzysie psychicznym.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię par, rodzin i osób dorosłych.
Agata Dankiewicz
Agata Dankiewicz jest psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 1624). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, w niepublicznych placówkach terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu, a także w Ośrodku Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, gdzie obecnie pracuje. Była związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie pracowała przy realizacji badań m.in. na temat kontaktu dzieci i młodzieży z pornografią czy ogólnopolskiej diagnozie skali i uwarunkowań krzywdzenia dzieci oraz prowadziła spotkania edukacyjne dla rodziców małych dzieci. Obecnie prowadzi zajęcia Ochrona dziecka przed krzywdzeniem na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorką artykułów w periodyku Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z młodzieżą od 13 roku życia i z dorosłymi.
Zuzanna Domasiewicz
Zuzanna Domasiewicz jest psychologiem, pedagogiem, doktorem nauk społecznych. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu oraz ich rodzinami. Doświadczenie zdobywała w placówkach Fundacji SYNAPSIS oraz Centrum Małego Dziecka i Rodziny EZRA UKSW, a także współpracując z Centrum Adesse, Autyzm Startup! i przedszkolami integracyjnymi. Specjalizuje się w diagnozie trudności rozwojowych i psychoedukacji rodziców. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących narzędzi diagnostycznych, wczesnej interwencji oraz metod terapii zaburzeń rozwoju u dzieci (m.in. ADOS-2, ADI-R, ESDM, TEACCH, INSITE, ABA). Ukończyła Szkołę Trenerów Centrum TROP, prowadzi szkolenia dla rodziców i profesjonalistów.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci (od 12 miesiąca życia) i młodzieży, w szczególności diagnozą zaburzeń neurorozwojowych.
Kinga Dutkiewicz
Kinga Dutkiewicz z wykształcenia psycholog, pracuje jako psychoterapeutka: dzieci, młodzieży i rodzin. Z dziećmi, młodzieżą i rodzinami spotyka się zawodowo od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka, w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Ukończyła pięcioletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dwuletnią Szkołę Psychoterapii Par i Rodzin Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. W maju 2021 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuje w podejściu systemowo-psychodynamicznym. Obecnie pracuje przede wszystkim jako psychoterapeutka rodzin i par - spotyka się w ramach konsultacji rodzicielskich, terapii rodzinnych oraz terapii par. Prowadzi także terapię indywidualną nastolatków i młodych dorosłych. Daje jej to możliwość zobaczenia i zrozumienia trudu bycia nastolatkiem, trudu bycia rodzicem nastolatka oraz trudu rodzicielsko-partnerskiej współpracy. W swej pracy stara się pomóc stronom we wzajemnym zrozumieniu się. Prowadzi także zajęcia warsztatowe. W swej pracy korzysta z podejść: systemowego oraz psychodynamicznego. Pracę poddaje regularnej superwizji.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię par, rodzin, konsultacje rodzicielskie oraz terapię indywidualną młodzieży od 16 roku życia.
Aleksandra Halicka - Drąszcz
Aleksandra Halicka - Drąszcz jest magistrem psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, terapeuta SI. Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej dzieci i młodzieży. Od 12 lat jest związana zawodowo z jedną z warszawskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, w której pracuje zarówno indywidualnie, jak i w interdyscyplinarnym zespole wraz z pedagogami i logopedami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną, w tym diagnostyką inteligencji dzieci i młodzieży oraz diagnozą całościowych zaburzeń rozwoju. Pracuje z rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym wspierając ich w trudnościach wychowawczych. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami niepełnosprawnymi. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są zaburzenia ze spektrum autyzmu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnoza psychologiczną dzieci i młodzieży.
Joanna Klocek
Joanna Klocek jest psychologiem, seksuologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Ukończyła 4,5-letnie szkolenie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z elementami Terapii Psychodynamicznej w Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii w Warszawie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą współpracuje od 9 lat. Prowadzi szkolenia, zajęcia, wykłady i warsztaty dla profesjonalistów z zakresu przemocy rówieśniczej oraz przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych (zaburzenia seksualne, rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży, wykorzystanie seksualne, trudności w relacjach, kryzysy życiowe, depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia pourazowe).
Ewa Chlebowska-Kolasa
Ewa Chlebowska- Kolasa jest psychologiem, uczestnikiem IV (ostatniego) roku specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuje głównie jako terapeuta dzieci oraz młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała w instytucjach pomocy społecznej, niepublicznych placówkach medycznych, w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży, z którym związana jest do tej pory.
Specjalizuje się zwłaszcza w pracy z pacjentami z doświadczeniem przemocy, zaburzeniami afektywnymi oraz zaburzeniami odżywiania.
W Ośrodku RELACJE pracuje z dziećmi powyżej 5 roku życia.
Joanna Czaputowicz-Kopyt
Joanna Czaputowicz-Kopyt jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in w oddziale ogólnopsychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPIN) w Warszawie, gdzie prowadziła terapię grupową oraz indywidualną. Ma również doświadczenie prowadzenia terapii grupowej w ośrodku leczenia depresji. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi relaksacji. Obecnie pracuje jako psychoterapeutka w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W Ośrodku RELACJE współprowadzi Grupę dla Młodych Dorosłych oraz przyjmuje pacjentów indywidualnych.
Łucja Król
Łucja Król jest psychologiem i psychoterapeutką dzieci i młodzieży. Sesje prowadzi w nurcie psychodynamicznym. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku ReGeneRacja i Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła również szkoły podyplomowe:
- Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny (UW)
- Wczesna Interwencja - Pomoc Dzieciom i Rodzinie (APS)
- Stosowana Analiza Zachowania ( SWPS)
- Półroczny kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży (CBT)
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Wczesnej Interwencji, Ośrodku Rehabilitacyjnym, Przedszkolu, Poradniach Psychologicznych oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie pracuje w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu, gdzie prowadzi indywidualną psychoterapię pacjentów nastoletnich. Swoją prace poddaje regularnej superwizji.
W swojej praktyce klinicznej zajmuje się psychologicznym i psychoterapeutycznym wsparciem dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych. Udziela wsparcia rodzicom doświadczających różnych trudności wychowawczych, pragnących poprawić relacje z dziećmi oraz wspomagać ich funkcjonowanie.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży od 14 roku życia i młodych dorosłych oraz udziela konsultacji rodzicielskich.
Karolina Kurasz
Karolina Kurasz jest psychologiem i seksuologiem. Jest absolwentką psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka I i II poziomu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w akredytowanym przez PSTTSR ośrodku szkoleniowym. Pracuje również w Stowarzyszeniu oraz Pogotowiu Niebieska Linia, gdzie udziela wsparcia osobom w kryzysie oraz uwikłanym w przemoc domową. Prowadzi warsztaty z przeciwdziałania przemocy domowej w szkołach podstawowych.
Pracuje pod stałą superwizją. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
W Ośrodku RELACJE udziela konsultacji rodzicielskich oraz pracuje z osobami dorosłymi.
Małgorzata Łabiak
Małgorzata Łabiak jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w ramach studiów realizowała specjalność z psychologii klinicznej dziecka i rodziny. Uczestniczy w całościowym kursie psychoterapii systemowo-psychodynamicznej w Fundacji Kontekst na Rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym prowadząc grupę dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Na co dzień pracuje w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.
W Ośrodku RELACJE pracuje z osobami od 12 roku życia i dorosłymi.
Agata Paszowska-Mikuła
Agata Paszowska-Mikuła jest psychologiem, seksuologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 711). Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, niepublicznych placówkach medycznych oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, gdzie obecnie pracuje. W ramach konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii oferuje pomoc w zakresie zaburzeń emocjonalnych, osobowości, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. W ramach konsultacji oferuje pomoc rodzicom potrzebującym wsparcia w budowaniu relacji z dzieckiem opartej na bezpiecznej więzi, szacunku i zrozumieniu trudności małego człowieka i jego opiekunów. Prowadzi również konsultacje i psychoterapię par przeżywających trudności w relacji.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży od 12 roku życia oraz dorosłych.
Paulina Mochyła
Paulina Mochyła z wykształcenia pedagog specjalny. Ukończyła Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej, kończąc specjalizacje: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Certyfikowany diagnosta ADOS-2 oraz trener TUS. Swoje doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi z autyzmem zdobywa od 2019 roku. Pracuje w nurcie stosowanej analizy zachowania. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Z zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności w obszarze stosowanej analizy zachowania. Regularnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących metod pracy z dziećmi, technik SAZ, strategii radzenia sobie z zachowaniami trudnymi. Na co dzień pracuje w przedszkolu terapeutycznym, prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe podczas, których kładzie nacisk na rozwój komunikacji, kompetencji emocjonalno-społecznych a także na rozwój umiejętności samoobsługowych.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z dziećmi w spektrum autyzmu oraz pracą z ich rodzicami.
Patrycja Nalazek
Patrycja Nalazek jest psychologiem i absolwentką wydziału psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie. Specjalizacje: przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz postępowanie z pacjentem z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi. W Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii przy II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła 4,5 letnie szkolenie terapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym z elementami terapii psychodynamicznej, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą jest związana od 12 lat, w Pogotowiu Opiekuńczym i Domu Dziecka.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie.
Anna Pierczyńska
Anna Pierczyńska jest psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum CBT . Obecnie pracuje w Ośrodku Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Dziennym Psychiatrii Dziecięcej. Doświadczenie zdobywała m.in w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego- Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, Fundacji Dajemy Dzieciom siłę- Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 oraz szkołach podstawowych.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z młodzieżą od 14 roku życia i z dorosłymi oraz prowadzi grupy terapeutyczne.
Monika Popielak
Monika Popielak jest pedagogiem specjalnym, certyfikowanym terapeutą SI oraz terapeutą ręki. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od kilkunastu lat zdobywa doświadczenie jako nauczyciel i terapeuta w szkole publicznej oraz placówkach edukacyjnych. Pracuje z dziećmi w wieku szkolnym oraz ich rodzicami, specjalizując się we wsparciu i rewalidacji uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zależy jej na nawiązaniu bliskiej, wspierającej relacji z dzieckiem oraz rozwijaniu jego samodzielności i poczucia sprawczości.
W Ośrodku RELACJE prowadzi Trening Umiejętności Szkolnych ukierunkowany na wsparcie dzieci (7-14lat) przejawiających trudności w nauce.
Agnieszka Robak
Agnieszka Robak jest psychologiem klinicznym z subspecjalizacją w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ukończyła jednolite pięcioletnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW - specjalność psychologia kliniczna dziecka, studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J.Dietla w Krakowie,
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, a także dorosłych, w szczególności diagnozą zaburzeń neurorozwojowych, w tym spektrum autyzmu i nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzeń uwagi.
Agnieszka Różecka
Agnieszka Różecka jest psycholożką i psychoterapeutką dzieci i młodzieży. Jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku ReGeneRacja i Labolatorium Psychoedukacji. Odbyła staż na oddziale zamkniętym młodzieżowym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz podczas współprowadzenia grup terapeutycznych w Ośrodku ReGeneRacja. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy psychologa w placówkach edukacyjnych, opiekuńczych i opiekuńczo - wychowawczych, w roli trenera warsztatów umiejętności psychospołecznych, w poradniach psychologicznych, zarówno prywatnych, jak i państwowych (Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży). Udziela pomocy w zakresie trudności relacyjnych, trudności w regulacji emocji, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, trudności współwystępujących lub wynikających z neuronietypowego rozwoju (ASD, ADHD). Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą transpłciową.
W Ośrodku RELACJE pracuje z dziećmi od 2 rż, a także udziela konsultacji i wsparcia dla rodziców dzieci młodszych. Przyjmuje także młodych dorosłych (18-25 lat).
Aleksandra Sulwińska
Aleksandra Sulwińska jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje w warszawskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, w której zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz wsparciem psychologicznym dzieci, młodzieży i rodziców.
W Ośrodku RELACJE prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży i udziela konsultacji wychowawczych ich rodzicom.
Edyta Szkup
Amelia La Torre
Amelia La Torre jest doktorem nauk społecznych, psychologiem, absolwentką studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii oraz magisterskich w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Pracuje również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w tym diagnostyką zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz psychoterapią młodzieży. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się psychoterapią młodzieży i osób dorosłych oraz diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży.
Aleksandra Tylkowska (Ulatowska)
Aleksandra Tylkowska (Ulatowska) jest dietetykiem, psychologiem. Ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Współautorka książki dla dzieci „Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”. Doświadczenie zawodowe nabywała prowadząc indywidualne konsultacje, grupy warsztatowe, pracując w szpitalu pediatrycznym w Dziekanowie Leśnym. Prowadzi również zajęcia w ramach studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu żywienia, psychodietetyki i psychologii, dzięki którym na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje.
W Ośrodku RELACJE pracuje z pacjentami z zaburzeniami odżywiania oraz otyłością.
Paula Włodarczyk
Paula Włodarczyk - psycholog, pedagog, terapeutka TSR, psychoterapeutka w trakcie 4,5- letniego szkolenia systemowo-psychodynamicznego w Krakowskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka psychologii klinicznej dziecka na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła także Studium przygotowania pedagogicznego w SGGW, kurs Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie, dwuetapowe szkolenie z mentalizacji-programu „Lighthouse”, szkolenie MBT-C oraz całościowy kurs Terapii skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum TSR.
Od ponad 10 lat zawodowo związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę gdzie wspierała dzieci, młodzież i osoby dorosłe pracując w telefonie zaufania 116111 i 800100100, koordynując pracę programu pomocy telefonicznej oraz pracuję terapeutycznie z nastolatkami i dorosłymi w Centrum Pomocy Dzieciom. Tworzy profilaktyczne narzędzia edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Prowadzi wykłady dla studentów oraz warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz profesjonalistów w zakresie profilaktyki, pomocy psychologicznej, komunikacji i interwencji kryzysowej. Zajmuje się terapią nastolatków, młodych dorosłych oraz osób dorosłych. Prowadzi także konsultacje rodzicielskie, terapię par i rodzin. Pracuje m.in. z osobami w kryzysie psychicznym, z depresją, zaburzeniami lękowymi, z trudnościami w relacjach czy zaburzeniami zachowania. Pracuje pod stałą superwizją.
W Ośrodku RELACJE pracuje z nastolatkami od 15 roku życia oraz młodymi dorosłymi.Udziela również konsultacji dla rodziców.
Magdalena Zawadzka
Magdalena Zawadzka jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat pracuje w „Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę” w charakterze diagnosty, terapeuty, edukatora, konsultanta, superwizora. Jest certyfikowanym specjalistą oraz superwizorem w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy ofiarom przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowanym specjalistą w zakresie profilaktyki uzależnień Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach służby zdrowia, a od ponad 20 lat zajmuje się pracą kliniczną. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W Ośrodku RELACJE pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i ich rodzicami.
Maja Zdaniewicz - Błażej
Maja Zdaniewicz - Błażej jest psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym w procesie certyfikacji. Kończy Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie pracy psychoterapeutycznej i interwencyjnej w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Doświadczenie zdobywała podczas staży psychoterapeutycznych w całodobowym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie oraz współprowadząc grupy terapeutyczne w Ośrodku Regeneracja. Odbywała wolontariat w Poradni Telefonicznej dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego oraz staż w Przedszkolu Terapeutycznym. Pracowała w prywatnych poradniach prowadząc psychoterapię i konsultacje psychologiczne dzieci i młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie. Pracuje m.in. w obszarach: całościowych zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych (np. lękowych, depresyjnych czy związanych z wyrażaniem złości), traum relacyjnych, problemów w relacjach z rówieśnikami, trudności związanych z obrazem własnego ciała/tożsamością, trudnościach wychowawczych, okołorozwodowych. Prowadzi psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, a także konsultacje i wsparcie rodzicielskie.
W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dzieci i młodzieży (od 2 roku życia) oraz młodych dorosłych (do 25 roku życia).
Stażyści
Alicja Brodecka
Alicja Brodecka jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Swoje praktyki odbywała już w Stowarzyszeniu KROKUS, oraz na oddziale całodobowym w szpitalu na Szaserów. Aktualnie prowadzi krótkoterminową psychoterapię indywidualną w ramach stażu w Fundacji Qzmianom oraz Fundacji eFkropka.
W Ośrodku RELACJE pracuje jako stażystka w grupie Młodzi Dorośli.
Współpracownicy
W pracy z pacjentami współpracujemy na stałe z pediatrą, kardiologiem, endokrynologiem, neurologiem, genetykiem oraz dermatologiem.