PSYCHOLODZY I TERAPEUCI
Alicja Bełdowska
Alicja Bełdowska jest psycholożką sportu, ukończyła studia podyplomowe z psychologii sportu w nurcie sportu pozytywnego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadzi warsztaty psychoedukacyjne. Przez ponad 10 lat pracowała jako trener jeździectwa, była zawodniczka. Cały czas doskonali podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach.
W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje dla dzieci i młodzieży uprawiającej sport rekreacyjnie oraz wyczynowo, potrzebujących wsparcia w sferze mentalnej lub chcące pracować nad koncentracją, opanowaniem emocji czy obniżaniem stresu.
Monika Bełdowska
Monika Bełdowska jest psychoterapeutką, trenerką umiejętności psychospołecznych, mediatorką rodzinną. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii MABOR akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne przygotowujące do certyfikacji PTP. Specjalizuje się w psychoterapii par i rodzin. Rozwija swoje umiejętności kształcąc się i certyfikując z zakresu Terapii Par Skoncentrowanej na Emocjach (EFT). Ukończyła szkolenie z zakresu mediacji rodzinnej organizowane przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych. Od ponad 5 lat prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla osób dorosłych z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz dla profesjonalistów wspierających ich w zdrowieniu. Prowadzi grupy wsparcia dla osób po kryzysie psychicznym.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię par, rodzin i osób dorosłych.
Agata Dankiewicz
Agata Dankiewicz jest psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 1624). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, w niepublicznych placówkach terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu, a także w Ośrodku Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, gdzie obecnie pracuje. Była związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie pracowała przy realizacji badań m.in. na temat kontaktu dzieci i młodzieży z pornografią czy ogólnopolskiej diagnozie skali i uwarunkowań krzywdzenia dzieci oraz prowadziła spotkania edukacyjne dla rodziców małych dzieci. Obecnie prowadzi zajęcia Ochrona dziecka przed krzywdzeniem na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorką artykułów w periodyku Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z młodzieżą od 13 roku życia i z dorosłymi.
Zuzanna Domasiewicz
Zuzanna Domasiewicz jest psychologiem, pedagogiem, doktorem nauk społecznych. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu oraz ich rodzinami. Doświadczenie zdobywała w placówkach Fundacji SYNAPSIS oraz Centrum Małego Dziecka i Rodziny EZRA UKSW, a także współpracując z Centrum Adesse, Autyzm Startup! i przedszkolami integracyjnymi. Specjalizuje się w diagnozie trudności rozwojowych i psychoedukacji rodziców. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących narzędzi diagnostycznych, wczesnej interwencji oraz metod terapii zaburzeń rozwoju u dzieci (m.in. ADOS-2, ADI-R, ESDM, TEACCH, INSITE, ABA). Ukończyła Szkołę Trenerów Centrum TROP, prowadzi szkolenia dla rodziców i profesjonalistów.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci (od 12 miesiąca życia) i młodzieży, w szczególności diagnozą zaburzeń neurorozwojowych.
Kinga Dutkiewicz
Kinga Dutkiewicz z wykształcenia psycholog, pracuje jako psychoterapeutka: dzieci, młodzieży i rodzin. Z dziećmi, młodzieżą i rodzinami spotyka się zawodowo od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka, w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Ukończyła pięcioletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dwuletnią Szkołę Psychoterapii Par i Rodzin Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. W maju 2021 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuje w podejściu systemowo-psychodynamicznym. Obecnie pracuje przede wszystkim jako psychoterapeutka rodzin i par - spotyka się w ramach konsultacji rodzicielskich, terapii rodzinnych oraz terapii par. Prowadzi także terapię indywidualną nastolatków i młodych dorosłych. Daje jej to możliwość zobaczenia i zrozumienia trudu bycia nastolatkiem, trudu bycia rodzicem nastolatka oraz trudu rodzicielsko-partnerskiej współpracy. W swej pracy stara się pomóc stronom we wzajemnym zrozumieniu się. Prowadzi także zajęcia warsztatowe. W swej pracy korzysta z podejść: systemowego oraz psychodynamicznego. Pracę poddaje regularnej superwizji.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię par, rodzin, konsultacje rodzicielskie oraz terapię indywidualną młodzieży od 16 roku życia.
Katarzyna Fedorowicz
Katarzyna Fedorowicz jest doktorem nauk humanistycznych, psychologiem, psychoterapeutą psychoanalitycznym w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii Analitycznej (afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej). Uczestniczyła w szkoleniu z psychotraumatologii i psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychotraumatologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała, pracując m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii (Oddział Psychiatryczny dla Dzieci w Józefowie), Instytucie Psychoterapii i Psychotraumatologii Triada, Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi Przyjazna Dłoń oraz prywatnych poradniach psychoterapeutycznych. Pracuje pod stałą superwizją.
W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje oraz psychoterapię osób dorosłych, nastolatków i dzieci.
Aleksandra Halicka
Aleksandra Halicka jest magistrem psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, terapeuta SI. Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej dzieci i młodzieży. Od 12 lat jest związana zawodowo z jedną z warszawskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, w której pracuje zarówno indywidualnie, jak i w interdyscyplinarnym zespole wraz z pedagogami i logopedami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną, w tym diagnostyką inteligencji dzieci i młodzieży oraz diagnozą całościowych zaburzeń rozwoju. Pracuje z rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym wspierając ich w trudnościach wychowawczych. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami niepełnosprawnymi. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są zaburzenia ze spektrum autyzmu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnoza psychologiczną dzieci i młodzieży.
Joanna Klocek
Joanna Klocek jest psychologiem, seksuologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Ukończyła 4,5-letnie szkolenie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z elementami Terapii Psychodynamicznej w Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii w Warszawie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą współpracuje od 9 lat. Prowadzi szkolenia, zajęcia, wykłady i warsztaty dla profesjonalistów z zakresu przemocy rówieśniczej oraz przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych (zaburzenia seksualne, rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży, wykorzystanie seksualne, trudności w relacjach, kryzysy życiowe, depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia pourazowe).
Ewa Chlebowska-Kolasa
Ewa Chlebowska- Kolasa jest psychologiem, uczestnikiem IV (ostatniego) roku specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuje głównie jako terapeuta dzieci oraz młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała w instytucjach pomocy społecznej, niepublicznych placówkach medycznych, w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży, z którym związana jest do tej pory.
Specjalizuje się zwłaszcza w pracy z pacjentami z doświadczeniem przemocy, zaburzeniami afektywnymi oraz zaburzeniami odżywiania.
W Ośrodku RELACJE pracuje z dziećmi powyżej 5 roku życia.
Joanna Czaputowicz-Kopyt
Joanna Czaputowicz-Kopyt jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in w oddziale ogólnopsychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPIN) w Warszawie, gdzie prowadziła terapię grupową oraz indywidualną. Ma również doświadczenie prowadzenia terapii grupowej w ośrodku leczenia depresji. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi relaksacji. Obecnie pracuje jako psychoterapeutka w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W Ośrodku RELACJE współprowadzi Grupę dla Młodych Dorosłych oraz przyjmuje pacjentów indywidualnych.
Łucja Król
Łucja Król jest psychologiem i psychoterapeutką dzieci i młodzieży. Sesje prowadzi w nurcie psychodynamicznym. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku ReGeneRacja i Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła również szkoły podyplomowe:
- Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny (UW)
- Wczesna Interwencja - Pomoc Dzieciom i Rodzinie (APS)
- Stosowana Analiza Zachowania ( SWPS)
- Półroczny kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży (CBT)
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Wczesnej Interwencji, Ośrodku Rehabilitacyjnym, Przedszkolu, Poradniach Psychologicznych oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie pracuje w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu, gdzie prowadzi indywidualną psychoterapię pacjentów nastoletnich. Swoją prace poddaje regularnej superwizji.
W swojej praktyce klinicznej zajmuje się psychologicznym i psychoterapeutycznym wsparciem dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych. Udziela wsparcia rodzicom doświadczających różnych trudności wychowawczych, pragnących poprawić relacje z dziećmi oraz wspomagać ich funkcjonowanie.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży od 14 roku życia i młodych dorosłych oraz udziela konsultacji rodzicielskich.
Karolina Kurasz
Karolina Kurasz jest psychologiem i seksuologiem. Jest absolwentką psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka I i II poziomu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w akredytowanym przez PSTTSR ośrodku szkoleniowym. Pracuje również w Stowarzyszeniu oraz Pogotowiu Niebieska Linia, gdzie udziela wsparcia osobom w kryzysie oraz uwikłanym w przemoc domową. Prowadzi warsztaty z przeciwdziałania przemocy domowej w szkołach podstawowych.
Pracuje pod stałą superwizją. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
W Ośrodku RELACJE udziela konsultacji rodzicielskich oraz pracuje z osobami dorosłymi.
Małgorzata Łabiak
Małgorzata Łabiak jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w ramach studiów realizowała specjalność z psychologii klinicznej dziecka i rodziny. Uczestniczy w całościowym kursie psychoterapii systemowo-psychodynamicznej w Fundacji Kontekst na Rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym prowadząc grupę dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Na co dzień pracuje w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.
W Ośrodku RELACJE pracuje z osobami od 12 roku życia i dorosłymi.
Agata Paszowska-Mikuła
Agata Paszowska-Mikuła jest psychologiem, seksuologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 711). Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, niepublicznych placówkach medycznych oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, gdzie obecnie pracuje. W ramach konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii oferuje pomoc w zakresie zaburzeń emocjonalnych, osobowości, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. W ramach konsultacji oferuje pomoc rodzicom potrzebującym wsparcia w budowaniu relacji z dzieckiem opartej na bezpiecznej więzi, szacunku i zrozumieniu trudności małego człowieka i jego opiekunów. Prowadzi również konsultacje i psychoterapię par przeżywających trudności w relacji.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży od 12 roku życia oraz dorosłych.
Paulina Mochyła
Paulina Mochyła z wykształcenia pedagog specjalny. Ukończyła Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej, kończąc specjalizacje: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Certyfikowany diagnosta ADOS-2 oraz trener TUS. Swoje doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi z autyzmem zdobywa od 2019 roku. Pracuje w nurcie stosowanej analizy zachowania. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Z zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności w obszarze stosowanej analizy zachowania. Regularnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących metod pracy z dziećmi, technik SAZ, strategii radzenia sobie z zachowaniami trudnymi. Na co dzień pracuje w przedszkolu terapeutycznym, prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe podczas, których kładzie nacisk na rozwój komunikacji, kompetencji emocjonalno-społecznych a także na rozwój umiejętności samoobsługowych.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się pracą z dziećmi w spektrum autyzmu oraz pracą z ich rodzicami.
Patrycja Nalazek
Patrycja Nalazek jest psychologiem i absolwentką wydziału psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie. Specjalizacje: przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz postępowanie z pacjentem z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi. W Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii przy II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła 4,5 letnie szkolenie terapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym z elementami terapii psychodynamicznej, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą jest związana od 12 lat, w Pogotowiu Opiekuńczym i Domu Dziecka.
W Ośrodku RELACJE prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie.
Anna Pierczyńska
Anna Pierczyńska
jest psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum CBT . Obecnie pracuje w Ośrodku Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Dziennym Psychiatrii Dziecięcej. Doświadczenie zdobywała m.in w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego- Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, Fundacji Dajemy Dzieciom siłę- Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 oraz szkołach podstawowych.
W Ośrodku Relacje zajmuje się pracą z młodzieżą od 14 roku życia i z dorosłymi oraz prowadzi grupy terapeutyczne.
Agnieszka Robak
Agnieszka Robak jest psychologiem klinicznym z subspecjalizacją w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ukończyła jednolite pięcioletnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW - specjalność psychologia kliniczna dziecka, studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J.Dietla w Krakowie,
W Ośrodku RELACJE zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, a także dorosłych, w szczególności diagnozą zaburzeń neurorozwojowych, w tym spektrum autyzmu i nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzeń uwagi.
Aleksandra Sulwińska
Aleksandra Sulwińska jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracuje w warszawskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, w której zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz wsparciem psychologicznym dzieci, młodzieży i rodziców.
W Ośrodku RELACJE prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży i udziela konsultacji wychowawczych ich rodzicom.
Edyta Szkup
Amelia La Torre
Amelia La Torre jest doktorem nauk społecznych, psychologiem, absolwentką studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii oraz magisterskich w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Pracuje również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w tym diagnostyką zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz psychoterapią młodzieży. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.
W Ośrodku RELACJE zajmuje się psychoterapią młodzieży i osób dorosłych oraz diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży.
Aleksandra Tylkowska (Ulatowska)
Aleksandra Tylkowska (Ulatowska) jest dietetykiem, psychologiem. Ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Współautorka książki dla dzieci „Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”. Doświadczenie zawodowe nabywała prowadząc indywidualne konsultacje, grupy warsztatowe, pracując w szpitalu pediatrycznym w Dziekanowie Leśnym. Prowadzi również zajęcia w ramach studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu żywienia, psychodietetyki i psychologii, dzięki którym na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje.
W Ośrodku RELACJE pracuje z pacjentami z zaburzeniami odżywiania oraz otyłością.
Magdalena Zawadzka
Magdalena Zawadzka jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat pracuje w „Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę” w charakterze diagnosty, terapeuty, edukatora, konsultanta, superwizora. Jest certyfikowanym specjalistą oraz superwizorem w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy ofiarom przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowanym specjalistą w zakresie profilaktyki uzależnień Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach służby zdrowia, a od ponad 20 lat zajmuje się pracą kliniczną. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W Ośrodku RELACJE pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i ich rodzicami.
Maja Zdaniewicz - Błażej
Maja Zdaniewicz - Błażej jest psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym w procesie certyfikacji. Kończy Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie pracy psychoterapeutycznej i interwencyjnej w Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Doświadczenie zdobywała podczas staży psychoterapeutycznych w całodobowym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie oraz współprowadząc grupy terapeutyczne w Ośrodku Regeneracja. Odbywała wolontariat w Poradni Telefonicznej dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego oraz staż w Przedszkolu Terapeutycznym. Pracowała w prywatnych poradniach prowadząc psychoterapię i konsultacje psychologiczne dzieci i młodzieży oraz konsultacje rodzicielskie. Pracuje m.in. w obszarach: całościowych zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych (np. lękowych, depresyjnych czy związanych z wyrażaniem złości), traum relacyjnych, problemów w relacjach z rówieśnikami, trudności związanych z obrazem własnego ciała/tożsamością, trudnościach wychowawczych, okołorozwodowych. Prowadzi psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, a także konsultacje i wsparcie rodzicielskie.
W Ośrodku RELACJE prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dzieci i młodzieży (od 2 roku życia) oraz młodych dorosłych (do 25 roku życia).
Stażyści
Alicja Brodecka
Alicja Brodecka jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Swoje praktyki odbywała już w Stowarzyszeniu KROKUS, oraz na oddziale całodobowym w szpitalu na Szaserów. Aktualnie prowadzi krótkoterminową psychoterapię indywidualną w ramach stażu w Fundacji Qzmianom oraz Fundacji eFkropka.
W Ośrodku RELACJE pracuje jako stażystka w grupie Młodzi Dorośli.
Współpracownicy
W pracy z pacjentami współpracujemy na stałe z pediatrą, kardiologiem, endokrynologiem, neurologiem, genetykiem oraz dermatologiem.