KIEROWNICTWO

Agnieszka Dąbrowska

Prezes Zarządu Ośrodka Relacje

Jest lekarzem, specjalistą psychiatrii oraz specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. Posiada certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego.

W 2019 wspólnie z dr Martą Niedźwiedzką założyła Ośrodek Relacje.

Ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży oraz pacjentów dorosłych. Zajmuje się leczeniem depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, ADHD (u dzieci i dorosłych). Specjalizuje się w leczeniu okołoporodowych zaburzeń psychicznych ( m.in. depresja poporodowa). Swoje doświadczenie zdobywała w II Klinice Psychiatrycznej WUM, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży i Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Józefowie. Przez kilka lat współpracowała z Fundacją „Dajemy Dzieciom Siłę” konsultując i lecząc dzieci, młodzież i dorosłych. Od lat prowadzi praktykę prywatną, diagnozując i lecząc pacjentów ambulatoryjnie.

Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu, zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci i młodzieży.

Marta Niedźwiedzka

Członek Zarządu Ośrodka Relacje, Dyrektor ds. medycznych

Jest lekarzem, psychoterapeutą, specjalistą psychiatrii oraz specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. 

W 2019 wspólnie z dr Agnieszką Dąbrowską założyła Ośrodek Relacje.

Ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i pacjentów dorosłych. Zajmuje się leczeniem depresji, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń odżywiania, ADHD (u dzieci i dorosłych) oraz psychoz. Swoje doświadczenie zdobywała w II Klinice Psychiatrycznej WUM, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży i Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym, uzyskując certyfikat psychoterapeuty. Od lat prowadzi praktykę prywatną, diagnozując i lecząc pacjentów ambulatoryjnie.

Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu, zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci i młodzieży.