GRUPA DLA MŁODYCH DOROSŁYCH (18-25 LAT)

Prowadzący: Magdalena Niemiec, Joanna Czaputowicz-Kopyt

Grupa: 8-12 osób, spotkania na żywo

Kiedy: czwartki 18:00-19:30 (grupa trwa przez cały rok za wyjątkiem sierpnia)

Miejsce: Lwowska 10/5, Warszawa

Dla kogo: Grupa psychoterapeutyczna skierowana jest do ludzi młodych (18-25 lat), którzy podjęli studia czy pierwszą pracę, lub wciąż stoją przed ważnymi życiowymi wyborami. Praca psychoterapeutyczna w grupie jest dla osób które mają kłopoty w relacjach z innymi, są zbyt nieśmiałe, wycofanie, bądź zbyt szybko się denerwują, złoszczą, dla osób które boją się odrzucenia, czy bliskości w relacji. Również dla tych którzy są niezadowoleni z dotychczasowych relacji na przykład mają poczucie wykorzystania, niespełnienia, angażują się zbyt mocno lub za mało.

Grupa ma charakter półotwarty, to znaczy, że toczą się równolegle procesy jej członków, różniące się czasem trwania. Co powoduje, że czasem odchodzą jedni i dołączają kolejni uczestnicy.

Minimalny czas pracy terapeutycznej w grupie to pół roku. Grupa terapeutyczna trwa przez cały rok z miesięczną przerwą przypadającą w sierpniu.

Cena: 150zł za jedno spotkanie, płatne z góry do 25-go dnia poprzedniego miesiąca. Za pierwsze 2 miesiące terapii płatność z góry.

Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest spotkanie konsultacyjne z prowadzącymi (50 min -250 zł)

Zapisy: osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Ośrodka +48 666 66 34 10, +48 883 66 34 10